KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Patnáctiletý mladík vyhrožoval v Sokolově se sekerou v ruce

Se sekerou v ruce vyhrožoval v neděli necelou hodinu po půlnoci v Divadelní ulici v Sokolově teprve patnáctiletý chlapec s dalšími dvěma kamarády o pět let staršímu mladíkovi, aby mu vydal telefon. Nakonec jej napadl kopy a údery, po kterých nasedl se svými kumpány do vozidla a z místa odjel. Policie o případu informovala v pátek odpoledne.


„Komisař kriminální policie v Sokolově zahájil úkony trestního řízení proti patnáctiletému muži ve věci podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže,“ uvedl v pátek odpoledne mluvčí karlovarské krajské policie Pavel Valenta.

Neplnoletému pachateli hrozí podle něj za tento trestný čin v případě prokázání viny až pět let vězení.

„Patnáctiletý mladík měl se dvěma kamarády přistoupit k sedmnáctiletému a dvacetiletému muži, po starším pak začal požadovat pod pohrůžkami vydání telefonu. Aby svoji hrozbu zdůraznil, měl napřahovat směrem k mužům sekeru, kterou držel v ruce. Než stačilo dojít k vydání telefonu, měl pak muže fyzicky napadnout a to několika údery a kopy, po kterých nasedl s kamarády do vozidla a z místa odjel,“ popsal Valenta.

Ještě týž den se podařilo polici pachatele vypátrat a následně zadržet. „Komisař kriminální policie podal podnět státnímu zástupci k vydání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby,“ dodal mluvčí, podle kterého soudce po provedených úkonech zadrženého mladistvého propustil, takže bude stíhán na svobodě.


(Zdroj: Krimi Zprávy Sokolov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín