KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Násilník na Sokolovsku povalil nezletilou dívku na zem, zachránil ji svědek

Policisté na Sokolovsku pátrají po neznámém pachateli, který zaútočil na nezletilou dívku. Povalil ji na zem a vyhrožoval ublížením. V dalším útoku mu naštěstí zabránil kolemjdoucí, který násilníka okřikl.


Incident se stal 21. května mezi obcemi Sokolov a Svatava na břehu řeky Svatavy. Nezletilá dívka šla po pěšině podél řeky kolem sedmé hodiny ráno, když minula neznámého muže.

„Muž se otočil a zezadu k ní přistoupil. Chytil ji a shodil z pěšiny a dále ji násilím odvedl od pěšiny směrem k řece. Povalil ji na zem a vyhrožoval újmou na zdraví,“ přiblížila případ mluvčí policie Kateřina Böhmová.

V dalším jednání mu zabránil náhodný svědek, který na něj začal křičet. Násilník se lekl a utekl. Dívka zraněna nebyla.

Pohyb podezřelého zaznamenal kamerový systém v Sokolově.

Muž má široký nos, je vysoké hubené postavy okolo 175 cm a má tmavou pleť. Na sobě měl bílou mikinu s klokaní kapsou a kapucí. Na mikině měl vpředu velký černý nápis. Světle modré džíny s nohavicemi do zvonu. Na nohou měl černé boty s bílými tkaničkami.

„V případě, že muže znáte nebo máte jakékoli bližší informace k této osobě, sdělte je na bezplatné telefonní lince 158,“ uzavřela mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Sokolov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín